Інформація
Пошук

Про нас


Шановні відвідувачі!

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Ми дорожимо кожним Вашим візитом. Завжди чекаємо Вас в гості на просторах нашого інтернет-магазину stroyvstroy.com і шоурум (виставковому залі) за адресою: м Дніпро, проспект А. Поля, 72. Карта проїзду тут .

Наш інтернет-магазин створений 2017року. Сама компанія почала свою роботу ще в 2010році. А це означає, що ми завжди офлайн і онлайн. За цей час ми змогли оцінити виробників побутової техніки разом зі своїм покупцем і залишили в своєму портфелі брендів тільки найкращі з них.

У наших менеджерів не стоїть мета тільки факту продажу. Наша мета - повністю задовольнити Ваші потреби в придбанні бажаного товару з потрібними Вам характеристиками. Що б надалі побачити і почути Ваших рідних та знайомих, яким Ви порадите нас, як компетентного та надійного оператора кухонної, в першу чергу, вбудованої техніки.

Всі, хто бувають в місті Дніпро могут відвідати наш магазин, забрати своє замовлення самовивозом або оформити доставку в будь-яке місто нашої країни.

Щоб легше орієнтуватися при виборі бажаного товару для оформлення замовлення на сайті перейдіть, будь ласка, за посиланням карта сайту .


Спасибо за то, что Вы с нами!

Интернет-магазин stroyvstroy.com