Інформація
Пошук

Оплата і доставка


Способи оплати товару

                                                   

Оплата готівкою

Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті - гривні.

Оплата готівкою при отриманні товару можлива по всій территорії України.


Оплата картами Visa і MasterCart

Оплата здійснюється Visa  и MasterCart будь-якого банку без комиссії таким чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі "Оплата" потрібно вибрати пункт "Оплатити банківською картою на сайті". Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів. Наявність паспорта платника  є єдиною умовою при отриманні замовлення.


Безготівкова оплата

Для оплати товарів по безготівковому розрахунку необхідно при оформленні замовлення вибрати тип оплати "Безготівкова", після чого заповнити рекомендовані поля. Вам на електроннуюе пошту буде надіслано рахунок-фактуру. 

Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар тільки за довіреністю. У разі отримання товару фізичною особою-підприємцем, довіреність потрібна, якщо його забиратиме співробітник ФОП, а не сам підприємець.

При оформленні замовлення юридичній та фізичній особі-підприємцю необхідно надати коії таких документів:

- свідоцтво про реєстрацію;

- свідоцтво платника ПДВ (при наявності);

- свідоцтво платника єдиного податку (при наявності).

Тільки після зачисления зарахування коштів замовлення відвантажується.


Інші можливості придбання товарів

Ми раді повідомити, що тепер у Вас з'явилася можливість придбати товари в кредит (розстрочку) завдяки нашому надійному партнеру ПриватБанк. 

Не пропустіть можливість! Скористайтесь зручним сервісом "Оплата частинами" від ПриватБанка до 3-х місяців. Дізнайтесь у менеджера можливість оплати частинами на вибранний Вами товар або находьте в каталозі інтернет-магазину товари з сервісом зі спеціальними помітками ПриватБанка - "Оплата частинами".Доставка Вашого замовлення


Самовивіз

Ви можете безкоштовно отримати своє замовлення в нашому шоуурум (магазині) за адресою: м. Дніпро, проспект О.Поля, 72. Схема проїзду ссилка .


Товар на Ваше замовлення буде готовий до видачі впродовж 3-4-х годин, після узгодження оператором або підтвердження в автоматичному режимі, за умови наявності достатньої кількості товару на складі. Якщо доставку товару на склад треба чекати якийсь час, це питання з Вами буде обговорено ще в момент приймання замовлення.


Доставка по м. Дніпро

В нашому інтернет-магазині існує доставка по місту Дніпро. Тарифи: правий берег - 150грн; лівий берег - 199грн. Доставка по місту безкоштовна при оформленні замовлення на сумму вище 4999грн. Дні доставок: вівторок, четвер, субота з 11-00 до 18-00. Час доставки встановлюється з відривом в 1 годину (наприклад, з 11-00 до 12-00). 

Самовивіз з відділень "Нова почта" і інших 

Ви можете забрати своє замовлення в одному з відділень транспортних компаній. Вартість доставки складає від 60 до 1100грн і залежить від ваги, габаритних розмірів товару й обраної транспортної компанії. Точну вартість Ви можете побачити, оформивши замовлення та вибравши місто, куди необхідно здійснити доставку. Для відправлення деяких замовлень необхідно внести передплату (розмір передплати обговорюється індивідуально з менеджером інтернет-магазину).


Адресная доставка по Україні

Вартість доставки складає від 60 до 2500грн. і залежить від ваги та габаритних розмірів товару. Вартість Ви можете побачити, оформивши замовлення та вибравши місто, куди необхідно здійснити доставку. Час доставки займає від 1 до 4 робочих днів з моменту відвантаження. Для відправлення деяких замовлень необхідно внести передплату (розмір передплати обговорюється індивідуально з менеджером інтернет-магазину). Замовлення вагою більше 1000кг. узгоджується в індивідуальному порядку. Підйом на поверх обговорюється також індивідуально. 

Оплата товара ПІСЛЯПЛАТОЮ (наложений платіж) при адресній доставці можлива тільки на сумму післяплати до 15 000грн.